II Niedziela Adwentu

  1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ojciec Zbigniew Frankowski – Paulin. Nauki rekolekcyjne w będą głoszone na mszach o godz. 9.00; 18.00 i 19.30. W poniedziałek i wtorek, Msza św. o godz, 18.00 będzie transmitowana przez internet – link na stronie parafialnej. Transmitować będziemy również dzisiejszą Mszę św. o godz. 17.00. Spowiadamy podczas wszystkich Mszy św.
  2. Rekolekcje zakończymy we wtorek 8 XII w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, aktem oddania się każdego z nas Matce Bożej. Będzie też możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  3. Zapraszamy dorosłych i dzieci na RORATY, codziennie (oprócz wtorku 8 XII) na godz. 7.00. Każdego dnia dzieci losują figurę Świętej Rodziny.
  4. Dziś zbieramy do puszek ofiary dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii. Można przekazać ofiarę pieniężną wpłacając na konto parafii z dopiskiem „PACZKA ŚWIĄTECZNA”. Numer konta: 82 1240 1037 1111 0010 3457 0846
  5. W zakrystii, można nabyć świece Caritas, dzieło świątecznej pomocy dzieciom i opłatki na stół wigilijny. Polecamy także prasę katolicką dostępną na stoliku pod figurą św. Józefa. Należność za nią wrzucamy do puszki.
  6. Składamy podziękowania Panom: Andrzejowi Brzozowskiemu, Kazimierzowi Orzechowskiemu, Sylwestrowi Orlińskiemu, Sebastianowi Fabisiakowi, Krzysztofowi Korytko, Januszowi Willińskiemu i Krzysztofowi Łyziakowi za prace na rzecz naszej parafii – Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga + Ada Świeboda. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie ……