III Niedziela Adwentu

  1. Zapraszamy dorosłych i dzieci na RORATY, codziennie na godz. 7.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. wotywną o Najświętszej Maryi Pannie – młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania. Prosimy was również o sprawdzanie w najbliższym czasie skrzynki mailowej, gdyż spotkanie planowane na przyszłą niedzielę (20.12) odbędzie się w formie elektronicznej.
  2. Dziękujemy za ofiary do puszek dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii. Zebrano 5012,50 zł – serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom a także wspólnocie Kościoła Domowego, która te zbiórkę przeprowadziła. Bóg zapłać. Można jeszcze do wtorku, złożyć ofiarę na ten cel – przelewem na konto parafialne z dopiskiem „Paczka świąteczna” Nr konta: 82 1240 1037 1111 0010 3457 0846
  3. Dzisiejsza Msza św. o godz. 11.30, będzie transmitowana przez internet. Link na stronie internetowej naszej parafii: www.swroch-lipkow.pl
  4. W Święto Najświętszej Rodziny (27 XII ) zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji par małżeńskich, które w tym roku przeżywają swoją kolejną, okrągłą rocznicę zawarcia tego sakramentu ( 5, 10, 20, 25 itd.) Prosimy zainteresowanych o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
  5. W najbliższy piątek, w godz. 17.00 do 19.00, będzie możliwość przystąpienia do przedświątecznej spowiedzi. Zachęcamy, by nie odkładać tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę. Prosimy też o zgłaszanie chorych pragnących przystąpić do tego sakramentu.
  6. W zakrystii, można nabyć świece Caritas, dzieło świątecznej pomocy dzieciom i opłatki na stół wigilijny. Polecamy także prasę katolicką dostępną na stoliku pod figurą św. Józefa.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga + Hanna Hodur. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie ……