I Niedziela Adwentu 28.11.2021 r.

I Niedziela Adwentu 28.11.2021 r.

1. Rozpoczynamy Okres Adwentu, jest to czas przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, jest też okresem w którym wspominamy pierwsze przyjście Jezusa na ziemię. Adwent jest okresem pobożnego i radosnego oczekiwania. Od jutra, o godz. 7.00, zapraszamy na RORATY, na które przychodzimy z lampionami.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się w kaplicy odbędzie się spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych.

3.W środę 1XII o godz. 17.00 – różaniec w intencji Zmarłych polecanych w rocznych wypominkach. O godz. 18.00 Msza św. w ich intencji.W tym tygodniu przypada również I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W sobotę zapraszamy na adorację, różaniec i spowiedź od godz. 8.00. O godz. 8.30 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P.

4.W zakrystii są już do nabycia świece Caritas i opłatki na stół wigilijny.

5. Dziś, po każdej Mszy św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na terapię genową dla Gabrysi. Dziecko choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Szczegóły na plakatach.

6. Trwa Synod w archidiecezji warszawskiej, delegatem z naszej parafii jest p. Jolanta Dobrzyńska. Będziemy informować o przebiegu synodu również w naszej wspólnocie parafialnej. Zachęcamy do modlitwy o błogosławione owoce Synodu dla Kościoła.

7. W najbliższą niedzielę 5XII, po każdej Mszy św, spotkanie z Autorami książki „Tajne Archiwa Watykańskie”Grzegorzem Górnym i Januszem Rosikoniem

8. W dniach 12-14.XII zapraszamy na rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które wygłosi o. Tomasz Tlauka, paulin.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga śp. Halina Franke. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie ….