II Niedziela Adwentu 05.12.2021 r.

II Niedziela Adwentu 05.12.2021 r.

1. Dziś gościmy autorów książki „Tajne Archiwa Watykańskie”Grzegorza Górnego i Janusza Rosikonia, u których można będzie tę książkę nabyć.

2. Trwa czas Adwentu, zapraszamy na RORATY o godz. 7.00, codziennie oprócz środy 8 XII, kiedy to obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

3. W zakrystii są już do nabycia świece Caritas i opłatki na stół wigilijny.

4. Dziękujemy w imieniu rodziców i rodziny wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli leczenie małej Gabrysi. Udało się zebrać 6740 zł.

5. W najbliższą niedzielę 12XII rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Tomasz Tlauka, paulin. W Poniedziałek 13XII i we wtorek 14 XII Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00; 18.00 i 19.30. Spowiedź na każdej mszy.

6. Dziękujemy p. Jackowi Kryczce za wykonanie obróbek blacharskich na budynku plebanii i położenie części dachu na oficynie dworskiej.

7. Przez dwa najbliższe tygodnie, do drewnianej skarbony pod oknem można złożyć ofiarę na migrantów.

8. W Święto Świętej Rodziny (26XII) na Mszy św. o godz. 13.00 – tradycyjnie obchodzić będziemy Jubileusze Małżeńskie. Zapraszamy małżeństwa przeżywające w tym roku Okrągłą rocznicę zawarcia tego sakramentu o zgłaszanie się do zakrystii.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Boga śp. Jadwiga Smolińska i Stanisław Pawłowski. Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie ….