III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w piątki o godz. 18.30 na Drogę Krzyżową a w niedziele o godz. 16.30. na Gorzkie Żale. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali w Wielkim Poście oraz za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W środę 10.03 rozpoczynamy Nowennę do św. Józefa. Codziennie po Mszy św. wieczornej, modlić się będziemy litanią do świętego Patrona. Zapowiadaną peregrynację obrazu rozpoczniemy od ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza w Lipkowie.
  3. W miniony czwartek 4.03 obchodził imieniny Pasterz naszej Archidiecezji ks. Kardynał Kazimierz Nycz. Życzymy ks. Kardynałowi wielu łask Bożych w dalszym prowadzeniu ludzi do Boga.
  4. W sobotę 13.03 przypada 8 rocznica wyboru Ojca św. Franciszka. W intencji Papieża modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 18.00. Pamiętajmy też w modlitwie o Papieżu Seniorze Benedykcie XVI.
  5. Dzisiaj (7.03) o godz. 19.00, odbędzie się spotkanie on – line z kandydatami do bierzmowania. Informacja na ten temat została przekazana wszystkim zainteresowanym na adres mailowy. Przypominamy, że uczestnictwo w tych spotkaniach jest obowiązkowe.
  6. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga + Jadwiga Berkowska. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie ….