IV Niedziela zwykła

  1. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też Matki Bożej Gromnicznej. Podczas Mszy świętych o godz. 8.30 oraz 18.00 błogosławić będziemy świece, które tego dnia będą również do nabycia. Na wieczornej Mszy św. odbędzie się także promocja lektorska dwóch naszych parafian: Kacpra Kowalskiego oraz Pawła Witkowskiego. Lektorom gratulujemy i polecamy ich posługę modlitwie.
  2. W środę o godz. 17.00 – różaniec w intencji Zmarłych polecanych w rocznych wypominkach. O godz. 18.00 Msza św. w tej intencji.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.00, w sobotę adoracja, różaniec i możliwość spowiedzi od godz. 8.00. O godz. 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę (7.02) o godz. 19.00, planowane jest spotkanie on – line z kandydatami do bierzmowania. Informacja na ten temat została przekazana wszystkim na adres mailowy. Jeżeli ktoś nie otrzymał takiego maila, proszony jest o pilny kontakt telefoniczny z ks. Dariuszem pod nr + 48 784 305 001.
  5. Osoby, które obawiają się uczestniczyć w niedzielnej Mszy św., zapraszamy na mniej uczęszczane Msze św. w tygodniu o godz. 18.00.
  6. W ubiegłym tygodniu zmarła +Barbara Barańska. Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie ….