Wniebowstąpienie Pańskie 16 V 2021

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w tygodniu o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 18.00.

2. W przyszłą sobotę 22.05 o godz. 19.00 odprawiona zostanie Msza Św. Polowa w Koczargach Starych przy ul. Klonowej 52. Msza św. w Hornówku 24 V (pon)g. 19.00

3. W sobotę 22.05 obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Rity. Msza św. wotywna o godz. 18.00 a po niej modlitwa do Patronki spraw trudnych.

4. Trwa Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. Zachęcamy do skorzystania z łaski Spowiedzi wielkanocnej zwłaszcza w dni powszednie przed Mszą św.

5. Dziękujemy mieszkańcom Izabelina B za zorganizowanie Mszy św. Polowej w 25 rocznicę poświęcenia figurki przy ul. Sienkiewicza. Wszystkim dbającym o zachowanie pięknych tradycji chrześcijańskich składamy serdeczne Bóg Zapłać!

6. Dziś o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie on-line dla kandydatów do bierzmowania. Link do spotkania został przesłany drogą mailową (proszę sprawdzić SPAM) W przyszłą niedzielę (23.05) o godz. 19.30 spotkamy się na żywo w kaplicy.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jan Bałaban kawaler z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie oraz Barbara Mirska, panna z parafii tutejszej – Zapowiedź 2; a także Sebastian Kamil Milej kawaler z parafii tutejszej oraz Anna Ziemnicka panna z parafii M.B. Nieustającej Pomocy w Mogilnie – Zapowiedź 1; jak również Marcin Zelczak kawaler z parafii tutejszej oraz Katarzyna Kryczka panna z parafii Narodzenia NMP w Kosowie Lackim – Zapowiedź 1. Narzeczonych polecamy modlitewnej opiece. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

8. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga: + Wanda Józefowicz. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie …