XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021 r.

1. W minionym tygodniu 31 młodych osób z naszej parafii, otrzymało z rąk Biskupa Piotra Jareckiego Sakrament Bierzmowania. Polecamy naszą młodzież modlitwie, aby Duch Święty prowadził ich przez życie umacniając w nich łaskę wiary. Dziękujemy również za dar dla parafii jakim są nowe księgi liturgiczne: mały Mszał, Obrzęd Chrztu dorosłych oraz Agenda parafialna. Dziękujemy również rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza: piękny kielich z pateną i Mszał rzymski. Ufamy, że te dary będą służyły parafii przez wiele lat. Bóg zapłać.

2. Dzieciom komunijnym dziękujemy za przekazane na cele misyjne ofiary w wysokości 2049.50 zł dla dzieci z Afryki. Niech Bóg wynagrodzi waszą ofiarność.

3. We czwartek ministranci zakończyli kolejny rok formacji. Wyróżnienia i nagrody za gorliwość w Służbie Bożej otrzymali: Wojciech Kwasowiec, Bartosz Dominiak i Adam Dorosiński. Serdecznie wam dziękujemy i życzymy licznych naśladowców.

4. We wtorek 29.06 przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.00 o godz. 18.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W sobotę zapraszamy na adorację, różaniec i spowiedź od godz. 8.00. O godz. 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P.

6. W najbliższy piątek i sobotę, księża odwiedzą z posługą chorych.

7. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe.

8. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga śp. Maria Puźniewska. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie ….