V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022 r.

1. Wczoraj (14 maja) 47 dzieci z naszej parafii przystąpiło do I Komunii Świętej życzymy im, aby przylgnęły całym sercem do Jezusa i z Nim szły przez całe życie. Dziękujemy rodzicom tych dzieci za pomoc i przygotowanie do tej uroczystości oraz przekazanie w darze dla naszej parafii 2 ornatów.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 18.00.

3. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym wczoraj we wspólnej modlitwie przy kapliczce w Izabelinie. W sobotę 21.05 o godz. 19.00 – Msza Św. przy kapliczce w Stanisławowie a 28.05 w Koczargach Starych.

4. Dziś po Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

5. W poniedziałek 16 maja o godz. 18.00 – Msza Święta zbiorowa za śp. Zofie, można jeszcze zgłaszać swoje intencje.

6. W przyszłą niedzielę 22 maja modlimy się za wstawiennictwem św. Rity patronki spraw trudnych.

7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Michał Maciej Podogrodzki kawaler z parafii tutejszej, oraz Adrianna Weronika Pierścionek panna z parafii tutejszej – Zapowiedź 2, a także Michał Kiełbasa kawaler z par. tutejszej oraz Karolina Rosińska panna z parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Radzyminie -Zapowiedź 2, Narzeczonych polecamy modlitewnej opiece. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

8. Przygotowujemy się do Misji Świętych, które odbędą się w dniach 12-19 czerwca. Modlimy się o ich dobre owoce dla naszej parafii. Program misji znajdziemy na naszej stronie internetowej.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga śp. Stanisława Buta. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie ….