XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022

1. Ministranci i lektorzy zakończyli w środę kolejny rok formacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ich wysiłek i zaangażowanie w przygotowanie wielu wydarzeń parafialnych, a przede wszystkim za ich posługę przy ołtarzu. Na wyróżnienie zasługują Bartosz Dominiak, Wojciech Kwasowiec, Adam Dorosiński i Janek Druzd. Szczególne podziękowania kierujemy do Panów Krzysztofa Łyziaka i Janusza Willińskiego, którzy są niemal codziennie na Mszy św. a także do Ignacego Łukasika, który dołączył do ich grona. Z nadzieja patrzymy także na zaangażowanie 9 kandydatów a szczególnie na przodujących w gorliwości Karola Łukaszewicza i Adriana Sznajdera. Niech wam Pan Bóg daje coraz większa radość z tej posługi.

2. Kancelaria parafialna w wakacje czynna będzie we wtorki i soboty od godz. 17.00 do 17.45. Podczas wakacji nie będzie Mszy świętej o godz. 7.30

3.W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W sobotę zapraszamy na adorację, różaniec i spowiedź od godz. 8.00. O godz. 8.30 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Marek Bolesław Łukowski, kawaler z parafii tutejszej i Paulina Milewska panna z parafii św. Barbary w Warszawie – Zapowiedź 1. oraz Marcin Wieleba kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Mosak panna z parafii tutejszej – Zapowiedź 2. Narzeczonych polecamy modlitewnej opiece. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanych i bezpiecznych wakacji z Panem Bogiem.

6. W ubiegłym tygodniu odeszli do Boga śp. Jerzy Pietrzak, Jolanta Hunek i Tadeusz Waszkiewicz. Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie ….