XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022

1. Dziś o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, wraz z rodzicami. Prosimy również o zgłaszanie się osób chętnych do objęcia naszej młodzieży codzienną modlitwą przez cały okres przygotowań (forma dowolna).

2. Dzieci z klas III rozpoczynają przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkania formacyjne odbywać się będą w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Pierwsze spotkanie już za tydzień (2 października).

3. W środę 28.09 obchodzić będziemy imieniny ks. Wacława Kurowskiego. Po Mszy świętej w Jego intencji o godz. 18.00, nawiedzimy grób zmarłego kapłana.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na adorację, różaniec i spowiedź od godz. 8.00. O godz. 8.30 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P.

5. W przyszłym roku, w dniach od 1 – 6 sierpnia 2023, odbędą się w Lizbonie w Portugalii – XXVII Światowe Dni Młodzieży. Są to spotkania z papieżem, organizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodzież z całego świata, która chce wspólnie spędzić czas i modlić się. Chętnych zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę 2X o godz.18.00 w kaplicy – www.sdmpolska.pl

5. Od soboty 1 października zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 16.30

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 15-25 października br. Nawiedzimy miejsca związane z kultem świętych, jest to forma rekolekcji, która pozwoli nam poznać piękno ich życia i wzmocnić swoją wiarę. Szczegóły na stronie parafii.