XVI Niedziela zwykła 23.07.2023

1. Dziś przypada Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, pamiętajmy o naszych seniorach każdego dnia a dziś szczególnie polecajmy ich Panu Bogu.

2. We wtorek, w dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców po wieczornej Mszy świętej nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

3. W wakacje kancelaria czynna jest we wtorki i soboty. Nie ma Mszy św. porannej w tygodniu. Spowiedź na Mszach wieczornych (również w niedzielę) 15 minut przed ich rozpoczęciem.

4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Marcin Wysocki kawaler z parafii tutejszej i Sandra Ewa Kordzi panna z parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie –Zapowiedź 1; Bartosz Bronisław Haładyna kawaler z parafii tutejszej i Agnieszka Maria Włudyka panna z parafii MB Ostrobramskiej w Warszawie –Zapowiedź 1 oraz Przemysław Wiśniewski kawaler z parafii Św. Krzyża w Płocku i Zofia Bronisława Wróblewska panna z parafii tutejszej –Zapowiedź 2.O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

5. W ostatnim tygodniu odeszła do Boga: śp. Czesława Kempińska. Wieczny odpoczynek jej dać Panie…