III Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 18.30 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.20. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i młodzieży z naszej parafii.

2. Dzieci I komunijne mają swoje spotkania we wszystkie niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Kandydaci do sakramentu bierzmowania mają swoje spotkania: z grup A i B dziś (03 III) po Mszy św. o godz. 18.00, a z grup C i D w najbliższą niedzielę.

4. Kandydaci do sakramentu bierzmowania rozpoczęli kolejny etap przygotowań. Zachęcamy wszystkich chętnych, by otoczyć ich duchową adopcją, czyli indywidualną modlitwą. Możemy zgłosić się do zakrystii po Mszy św., by wyrazić swoją gotowość i poznać szczegóły.

5. W najbliższy czwartek o godz. 17.00 wypominki za zmarłych i modlitwa różańcowa, o godz. 18.00 Msza św. w ich intencji.

6. W najbliższą sobotę (09 III) od godz. 10.30 odwiedzimy chorych.

7. Również w najbliższą sobotę (9 III) w domu parafialnym w Laskach odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 10.00 kl. III a, o godz. 12.00 kl. III b.

8. W V Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje, które mają nas przygotować na przeżycie Paschy. Poprowadzi je o. Krzysztof Kurzok, kapucyn.

9. Ministrantem miesiąca lutego został

10. W ostatnim tygodniu odeszli do Boga śp. Jan Zwoliński, Marianna Grzegorczyk i Paweł Jeznach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…