IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2024

1. W najbliższą niedzielę 17 III rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Krzysztof Kurzok, kapucyn. Będzie on mówił o dekalogu jako przymierzu człowieka z Bogiem. Program na tablicy ogłoszeń i stronie parafii. Serdecznie zapraszamy, by skorzystać z sakramentu pojednania i przygotować się na Święta Paschalne. Również w dniach 19 i 20 III odbędą się rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej w Koczargach Starych.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 18.30 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.20. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową poprowadzą rodzice dzieci I komunijnych.

3. Dzieci I komunijne mają swoje spotkania we wszystkie niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z grup C i D mają swoje spotkanie dziś (10 III) po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Od dziś trwa nowenna do św. Józefa. W niedzielę krótka modlitwa po Mszy św. o godz. 13.00, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę grupa charytatywna przeprowadzi zbiórkę do puszek dla najbardziej potrzebujących osób z naszej parafii. Jeśli ktoś z Was może jeszcze wskazać osoby, którym trzeba pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w zakrystii.

7.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Rafał Miętus kawaler z parafii tutejszej i Karolina Anna Grudzień panna z parafii M. B. Bolesnej w Milanówku – zapowiedź 1. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

8. W ostatnim tygodniu odeszła do Boga śp. Leokadia Głogowska l. 92. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…