NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 07.04.2024

1. Dzisiaj Święto Bożego Miłosierdzia ustanowione przez Pana Jezusa, który też powiedział do św.Faustyny, że „przez ten obraz udzieli wiele łask duszom” (Dz742).
O godz.15 w naszej kaplicy wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Miłosierdzia o którą prosił nasz Pan. Serdecznie zapraszamy.

2. Dziś też po mszy św. o godz.11:30 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych, a po mszy o godz.18 dla rodziców tych dzieci.

3. Również dziś po mszy św. o godz.18 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grup A i B.

4. W najbliższą sobotę 13.04 od godz.10:30 odwiedzimy chorych z naszej parafii.

5. Ministrantem miesiąca marca został Karol Łukasiewicz, a z kandydatów Krzysio Dorosiński. Gratulujemy chłopcom gorliwej Służby Bożej, a rodzicom dziękujemy za piękną formację swoich synów.

6. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia br. odbędzie się Rajd Powstania Styczniowego. W programie msza św. polowa i Apel Poległych, ognisko i gawęda historyczna. Szczegóły na plakacie przy bramie i przedsionku Kaplicy. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

7. Jutro 8.04 obchodzimy w Kościele zaległą Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz.7:30 i 18:00.

8. Dziękuję Sylwestrowi Orlińskiemu, Dariuszowi Grabowskiemu i Jarosławowi Tofilowi za pomoc w dekoracji kaplicy.

9.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Stanisław Rusinowski kawaler z parafii NMP z Lourdes z Krakowa i Maja Kalisiewicz panna z parafii tutejszej, zapowiedź 1. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

W ostatnim tygodniu odeszła do Boga śp.Maria Biernacka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…