NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31.03.2024

1. Świętujemy Zmartwychwstanie Pańskie i największą uroczystość w Kościele Rzymskokatolickim. Pascha naszego Pana jest zapowiedzią naszej Paschy, przejścia ze śmierci do życia, z doczesności do wieczności.

2. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Codziennie spotykamy się w kaplicy o godz.17:40 do 6.04 włącznie

3. We wtorek 2.04.2024 przypada 19 rocznica śmierci św.Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz.17:00 i adoracja Pana Jezusa.

W sobotę od godz.8:00 spowiedź i różaniec wynagradzający. O 8:30 msza święta. Ze względu na Oktawę Wielkanocną nie ma mszy św. wotywnych o Sercu Pana Jezusa i Matki Bożej. W piątek też nie ma postu.

5. W I Czwartek miesiąca o godz.17:00 wypominki roczne i różaniec święty. O godz.18:00 msza święta w intencji zmarłych.

6.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Szymon Gołębiewski kawaler i Magdalena Dyr panna, oboje z parafii tutejszej – zapowiedź 2 oraz Piotr Służewski kawaler z parafii św. Antoniego Padewskiego z Tomaszowa Mazowieckiego i Martyna Michalik panna z parafii tutejszej – zapowiedź 2. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu prosimy powiadomić tutejszych duszpasterzy.

7. W najbliższą niedzielę 7.04 obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Prosimy przynieść obrazy Miłosierdzia Bożego.Będziemy oddawać się Jezusowi i czci Jego Miłosierdzia. O godz.15 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Pan Jezus obiecał nam przez św.S.Faustynę wiele łask, kiedy będziemy go czcić w tym obrazie.