UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO  12.05.2024

1. Wczoraj w naszej parafii odbyła się uroczystość I Komunii świętej w której uczestniczyło 52 dzieci.

  Życzymy dzieciom, by Jezus zawsz zajmował pierwsze miejsce w ich życiu. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci za dar ołtarza, obraz Jezusa Miłosiernego dla naszej wspólnoty. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Dziękuję również katechetom, kapłanom, osobom odpowiedzialnym za oprawę muzyczną.

  2. Nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie o godz.18:30 a w niedzielę o 17:30. Dziękuję mieszkańcom Koczarg Starych za zorganizowanie mszy św. polowej i wspólną modlitwę.

   W najbliższą sobotę 18.V o godz.19:00 odbędzie się msza św. przy kapliczce w IzabelinieB przy ul.Sienkiewicza.

   3. Trwa nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania na czuwanie modlitewne i mszę świętą. Początek o godz.19:30 w kaplicy. Tym wydarzeniem zakończymy okres wielkanocny.

   4. W środę 15 maja o godz 7:30 msza św. zbiorowa zmarłe +Zofie.

   5. W czwartek 16 maja Uroczystość ś.Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Msza św. o godz 7:30 i 18:00

   6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Aleksander Głowacki kawaler z parafii Narodzenia NMP Warszawa Płudy i Karolina Kiełek panna z parafii tutejszej zapowiedź 2. O ewentualnych przeszkodach w zawarciu tego sakramentu proszę powiadomić tutejszych duszpasterzy.